  • Lenovo V130-15IKB Core i3-6006U 4GB 500GB 15.6 Inch DVD-RW Windows 10 Home Laptop
Flash Sale end in:
00
د.إ1,150.00
Add to Wishlist
Compare
This item: Lenovo V130-15IKB Core i3-6006U 4GB 500GB 15.6 Inch DVD-RW Windows 10 Home Laptop
د.إ1,150.00
msi-gs63vr
1 × MSI GS63VR STEALTH-252 - 15.6"FHD - i7-7700HQ - Nvidia GTX 1060 - 16GB - 1TB HDD+256GB SSD
د.إ3,000.00 Original price was: د.إ3,000.00.د.إ2,800.00Current price is: د.إ2,800.00.
Lenovo V330-15IKB Core i7-8550U 8GB 256GB SSD Radeon 530 2GB 15.6 Inch FHD Windows 10 Home Laptop
د.إ3,500.00 Original price was: د.إ3,500.00.د.إ3,000.00Current price is: د.إ3,000.00.
Lenovo Yoga 710-15
1 × Lenovo Yoga 710-15 - 15.6 FHD Touch-Screen
Lenovo V130 Core i5-7200U 8GB 128GB SSD 15.6 Inch Full HD Windows 10 Home Laptop
1 × Lenovo V130 Core i5-7200U 8GB 128GB SSD 15.6 Inch Full HD Windows 10 Home Laptop
Request Information
  Delivery & Return
Delivery & Return
Rules
Interpretation and Definitions
 3 - DAY DELIVERY  May 17 May 19
Compare
people have this in their carts right now. It's running out!
Categories:15 inch, Laptops, Lenovo, Notebooks
Tags:lenovo, used laptops in dubai
Share:
Description
Reviews (0)
Product Information
Click here to see the official specification
No matter what your angle
Think outside the cubicle
Built for business, tested for life
Laugh at would-be hackers
Popular Features
  • 15.6 Inch Screen
  • Processor – Intel Core i3 6006U
  • RAM – 4 GB
  • Hard Drive – 500 GB
  • Operating System – Windows 10
  • Optical Drive – DVD-RW
  • Colour – Iron grey
  • Battery Life – 6 Hours
  • 1920 x 1080 Full HD Resolution
  • Warranty – 15 days warranty
Reviews
There are no reviews yet.
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Related Products
Add to Wishlist
Quick View
Lenovo ThinkPad E580 20KS Core i5-8250U 8GB 256GB 15.6 Inch Full HD Windows 10 Pro Laptop
In stock
  • ✓ 1 month Warranty
  • ✓ Free Delivery above 1500Aed
  • ✓ Cash on Delivery only
Add to cart
Lenovo Yoga 710-15
Quick View
Lenovo Yoga 710-15 - 15.6 FHD Touch-Screen
In stock
  • ✓ 1 month Warranty
  • ✓ Cash on Delivery only
Add to cart
Acer Nitro 5 AN515 Laptop: Core i5-8300H, 15.6inch Full HD IPS Display, 8GB RAM, 256GB SSD, NVidia GTX 1050 Ti 4GB Graphics
Sale!40%
In stock: 9
HP 250 G6
Sale!25%
HP 250 G6 Core i5-7200U 8GB 1TB 15.6 Laptop
Sale!17%
Out of stock
Read more
MSI GS65 Stealth THIN 15"
MSI GS65 Stealth THIN 15"
Lenovo Yoga 720
Lenovo Yoga 720 - 15.6" 4K UHD Touch
Product categories
Featured Products
  • Dell XPS 9370 13.3" Touch 8GB 512GB SSD Core™ i7-1165G7 2.8GHz WIN11P, Silver (Refurbished - Excellent) د.إ1,400.00 Original price was: د.إ1,400.00.د.إ1,300.00Current price is: د.إ1,300.00.
  • Dell XPS 9370 13.3" 8GB 512GB SSD Core™ i7-1165G7 2.8GHz WIN11P, Silver (Refurbished - Excellent) د.إ1,300.00 Original price was: د.إ1,300.00.د.إ1,200.00Current price is: د.إ1,200.00.
  • Dell XPS 9370 13.3" 8GB 512GB SSD Core™ i5-1135G7 2.4GHz WIN11P, Silver (Refurbished - Excellent) د.إ1,200.00 Original price was: د.إ1,200.00.د.إ1,100.00Current price is: د.إ1,100.00.
  • Dell XPS 9370 13.3" 8GB 256GB SSD Core™ i7-8550U 1.8GHz Win10H, Silver (Refurbished - Excellent) د.إ1,000.00 Original price was: د.إ1,000.00.د.إ900.00Current price is: د.إ900.00.